درباره ما

موسسه مهاجرتی اکسین با بهره گیری از حقوقدانان و وکلای باتجربه بین المللی در زمینه مهاجرت با دارا بودن سالها سابقه موفق در زمینه پرونده های مهاجرتی مفتخر است خدمات منحصر به فرد خود را به متقاضیان در اخذ اقامت ترکیه و کانادا و دیگر کشورهای معتبر اروپا برای افراد واجد الشرایط در روشهای مختلف ارایه دهد.

این مجموعه به صورت رسمی در ایران در اداره ثبت شرکتها  تحت نام شرکت ره بال اکسین به ثبت رسیده است و کلیه اقدامات حقوقی و قراردادهای خود را با متقاضیان به صورت رسمی و قانونی و با حفظ چهارچوب های قانونی کشور جمهوری اسلامی ایران به انجام می رساند.

شرکت ما با برخورداری از نیروی انسانی متخصص با رویکرد مشتری مدارانه میکوشد از طریق ارایه مطلوب و جامع و یکپارچه انواع خدمات مهاجرتی و مشاوره های اقتصادی و سرمایه گذاری بین المللی رضایت مشتری را تامین کند.

متقاضیان محترم برای اخذ اقامت با مراجعه به موسسه ما و اخذ مشاوره لازم  توسط وکلای دادگستری متخصص در امور مهاجرت  اطلاعات خود را در زمینه مهاجرت کاملا به روز کرده و با آسودگی خاطر میتوانید اقامت کشور مورد نظر خود را اخذ نمایند.

ما از دانش گسترده ای از برنامه های مهاجرت و سرمایه گذاری در طیف گسترده ای از کشورهای اروپایی برخوردار هستیم. این دانش و تجربه این امکان را برای فراهم می آورد تا نیازها و تمایلات مهاجرتی مشتریان خود را بهتر درک کنیم . تیم ما با تجربه علمی و دانش خود در طول زمان در این حرفه قادر است مشاوره هایی هدفمند به تجار و بازرگانانی که میخواهند شهروند جهانی شوند و یا پاسپورت دوم به دست آورند ارایه نماید. امروزه بسیاری از افراد به منظور گسترش فعالیت اقتصادی خود و یا برای داشتن امکان تردد و نقل مکان آسان و یاداشتن سفرهای بدون محدودیت در کشورهای معتبر و بزرگ دنیا که دارای استانداردهای بالایی از لحاظ سطح رفاه اجتماعی و اقتصادی – مسایل مالیاتی وامکان تحصیل در کشورهای پیشرفته و داشتن پاسپورت دوم برای تبدیل به شهروند جهانی شدن  میاندیشند. در صورتی که شما نیازمند به داشتن پاسپورت دوم هستید تیم ما هر گونه مشاوره و راهنمایی رادر زمینه های مهاجرتی و اقتصادی در اروپا به شما ارایه خواهد داد.

شایان ذکر است موسسه ما بدون هیچ واسطه ای توسط وکلای مستقر خود در کشورهای اروپایی کلیه خدمات خود را به متقاضیان محترم در سریعترین ممکن و به انجام می رساند و گزارش نحوه اقدام و پیشرفت امور را به صورت شفاف و آنلاین در هر لحظه به شما ارایه می نماید.

سایت تست

به ما ایمیل بفرستید

تماس با ما

شما مخاطب عزیز می توانید برای مشاوره به صورت حضوری  در تهران با شماره های 77955806-0937 و 71053144-021  تماس حاصل فرمایید